.

.

New
Гроздобер Геометриски Фрли Перница Шарени Уметноста Abtract Шема Перница Покриваат Класичната Дома Софа Кревет Прилагодите Памук Перница Случај

Гроздобер Геометриски Фрли Перница Шарени Уметноста Abtract Шема Перница Покриваат Класичната Дома Софа Кревет Прилагодите Памук

DEN 170.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Гроздобер Геометриски Фрли Перница Шарени Уметноста Abtract Шема Перница Покриваат Класичната Дома Софа Кревет Прилагодите Памук Перница Случај answer : ___________________________ Note : Сите перници не вклучуваат перница капак. Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна). Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).) 50 cm x 50 cm/20" x 20"(appr.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Ве молиме кликнете тука Шопинг сега Материјал : 50%Памук 50%Полиестер Или Памук, Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени, Печатени со една страна , црна страна е Природата боја. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш
завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс. Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Важно : ве молиме пратете ја сликата за сопствени цел, големината блиску до 1 : 1 е подобро,инаку морам да исечете слика, мин стандардна големина е 1000*1000 пиксели,повеќе biger ќе биде повеќе јасно. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Детали

Големина:
20x20 Inch, 18x18 Inch
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
перница маска
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Перница Покрие Име:
Дома Троседот Седиште Кревет Декоративни
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи,
Декоративни Перници Употреба:
Дома;Божиќ;Хотел;Свадба;Автомобил;Роденден
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
50 % Полиестер 50% Памук
прилагодено печатење перница:
печатени, од една страна,
испорака:
слободни
Моделот Перница Случај:
Геометриски
Фрли Перница Боја:
Црна,Црвена,Бела,Сина,Портокалова,Жолта,Сива
боја:
Бела;Црна;Портокал;Жолта;Зелена;Сина;Црвено;Розова
Стил:
Шарени;Симпатична;Fashion
Свеж

Избор на клиенти