.

.

New
Цртан Филм Животинско Фокс Мечка Мајмун Мачка Една Страна Печатење Дома Декор Троседот Седиште Декоративни Перница Покрие Перница Случај Capa Almofada

Цртан Филм Животинско Фокс Мечка Мајмун Мачка Една Страна Печатење Дома Декор Троседот Седиште Декоративни Перница Покрие Перница

DEN 164.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Материјал : Тенок Лен&Памук
(1)Големина Приближно : 43cm * 43cm (17 инчен * 17 инчи) Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Проверете пакетот и објектот внимателно. Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.

Детали

Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
KYYZROZZZ
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
M0001
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Употреба:
Седиштето На Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Седиште,Пет Ледените Подлога Божиќ
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Техника:
Плетени
Unpick и Миење:
Пренослив и Перат
Стилови:
декоративни гроздобер перница покрива
Печатење:
една страна перница покрива
Свеж

Избор на клиенти