.

.

New
Вистински TBONTB Плоштадот 18 Сок Печатени Перница Опфаќа Декоративни Коктел Партија Перница Покрива Подобро Од Пад на Превозот

Вистински TBONTB Плоштадот 18 Сок Печатени Перница Опфаќа Декоративни Коктел Партија Перница Покрива Подобро Од Пад на Превозот

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Вистински TBONTB Плоштадот 18" Лето Декоративни Перници Popsicle Печатени Перница Покрие Мраз Lolly Kussenhoes Подобро Од Капка Превозот Shippment 1.Совети клиентот изберете Ali Express Стандард Превозот, Повеќе безбеден и брз. 2.На Продавачот за Испорака Метод со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , превозот ден околу 30 до 65working дена. 3.Поради ние треба да ги вложат сите дизајни откако ќе го извршите плаќањето. ние треба испратени до вас перница се покријат во 3 работен ден. 4.Сите перница опфаќа може да се откажат превозот Забелешка 1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2.Оваа Перница Случај е за 1 страна попуст!!! Нема печатење на другата страна!!!! 3. Како прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешки во мерењето. 4.Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! 5.Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил 6.Оваа Перница Случај е за 1side печатење.
Сакам да се да се провери другите перници?

Детали

Бренд Име:
TBONTB
Употреба:
Седиште,Украсни
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
Перница Покрива
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
popsicle
маска перница:
Денот на вљубените
Перница Покрива:
Декоративни Перници
перница покрие перница:
декоративни перница покрива
правевме дома декор:
Лен Перница Покрива
фрли перница опфаќа:
гроздобер перница покрива
декоративни перница покрива:
Перница Покрива
Перница Покрива Гроздобер:
Печатени Перница Покрива
Плоштад Перница Покрива:
Животно Перница Покрива
перница маска:
funda cojin
софа фрли перници:
fundas де cojines
Свеж

Избор на клиенти