.

.

New
coussin scandinaOcean море брод сидро Сина лента компас брод Перница Покрие памук, лен Перница Случај дома троседот Decoter Cojines

coussin scandinaOcean море брод сидро Сина лента компас брод Перница Покрие памук, лен Перница Случај дома троседот Decoter Cojines

DEN 186.00
DEN 273.12

Стока
Достапно.


2016 година Квадрат и правоаголник Цртан филм ликовите Декоративни мека седиште за во автомобил Lumbar подлога Перница Покрива Случај Pillowcase Geometric BJ20 На перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Правоаголникот : 30 CMX50 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Детали

Големина:
NO 1 Thin Material, NO 2 Thick Material
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BJ20
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
AD
Употреба:
Троседот , Седиште , Декоративни , Чаир , Автомобил , almofadas , decorativas
Големина:
45cmx45cm 30cmx50cm
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
Име:
capa де almofada
Свеж

Избор на клиенти