.

.

New
Најновите Перница Случај Животни Во Шумата Ден И Ноќ Планините Сонцето Месечината Истражување Кампување Лисицата Волкот Перница Маска

Најновите Перница Случај Животни Во Шумата Ден И Ноќ Планините Сонцето Месечината Истражување Кампување Лисицата Волкот Перница

DEN 180.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44141]
[xlmodel]-[custom]-[44140]
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен Мешавина
Големина : 18x18 инчи (45x45 см)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме им овозможи мало отстапување во однос на боја или големина, ви благодариме за разбирањето!
Функција :
Траен и еколошки материјали, лесен за чистење . Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако постои било каква идеја или прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Почитувани Купувачи
1.
Одговараат за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафе, одличен Божиќ декорација.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас,ве молиме да ни веруваат : )
4.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни навлаки. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.Ние не се осмелувам да ветување нашата цена е најниска цена,но ние би можеле да ветување иста цена и со најдобар квалитет.

Детали

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
a0134MT
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Свеж

Избор на клиенти