.

.

New
HUGSIDEA Пеперутка Дизајнер Перница Покрие 50X50cm Меки навлаки за Перница Покрие Спалната соба Троседот Декорација Анти Нечистотија Перница Маска

HUGSIDEA Пеперутка Дизајнер Перница Покрие 50X50cm Меки навлаки за Перница Покрие Спалната соба Троседот Декорација Анти Нечистотија

DEN 355.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Превозот :
1.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе ви даде најдобри цени.
Повратни информации :
1.)
Се врати и Гаранција :
1.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на информации?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Детали

Големина:
50x50cm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
HUGSIDEA
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
DG
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Тип На Објект:
декоративни перница покрива
Големина:
50*50cm
Пад на превозот:
Yes
Шема:
Пеперутка , Декоративна шема
Обичај:
Yes
Свеж

Избор на клиенти