.

.

New
1Pcs 45*45см Бронзирање на Дрвото Љубов Шема Златна Фрли Перница Перница Покрие Дома Декорација Кревет Декор Декоративни Pillowcase 40502

1Pcs 45*45см Бронзирање на Дрвото Љубов Шема Златна Фрли Перница Перница Покрие Дома Декорација Кревет Декор Декоративни Pillowcase

DEN 154.00
DEN 204.96

Стока
Достапно.

Ве молам дозволете ми да знам. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.

Детали

Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
RIANCY
is_customized:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
спојувањето
Стил:
Други
Шема:
Други
Категории на производи:
перница / перница маска
Шема:
дрво
Материјал:
спојувањето
Големина:
about 45*45cm
Свеж

Избор на клиенти