.

.

New
LINKWELL 45x45cm ' Рѓосано Водител на Море Море Морски Наутички Шема за Домашна Декорација Burlap Перница Покрие Фрли Перница Случај

LINKWELL 45x45cm ' Рѓосано Водител на Море Море Морски Наутички Шема за Домашна Декорација Burlap Перница Покрие Фрли Перница

DEN 468.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето.
- Ве молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. За Превозот
1. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
LINKWELL 45x45cm ' Рѓосано Водител на Море Море Морски Наутички Шема за Домашна Декорација Burlap Перница Покрие Фрли Перница Случај
- Име на производ : Перница Покрие CC995 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC995
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
'Рѓосано
Шема:
Водител на
дизајн:
Морски
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без
Свеж

Избор на клиенти