.

.

New
Нови Квалификувани Мека Помине Уметност Страна на Носителот Перница Перница Помине Рака Крпа Остатокот Нокти Шминка Козметички Алатки dig6325

Нови Квалификувани Мека Помине Уметност Страна на Носителот Перница Перница Помине Рака Крпа Остатокот Нокти Шминка Козметички

DEN 120.00
DEN 168.96

Стока
Достапно.


Нови Квалификувани Мека Помине Уметност Страна на Носителот Перница Перница Помине Рака Крпа Остатокот Нокти Шминка Козметички Алатки dig6325
Опис :
Материјал : Памучна Крпа&Сунѓерот
Боја : Случајни боја Димензии(Прибл.) : 28x13x8 cm(11.0"х5.1"x3.1") Точка Тип : Помине Уметност Опрема
100% Сосема Нов и Висок квалитет.
Моден Стил,Лесно се користи и удобно.
Мек материјал функција,Професионално помине уметност производ.
Стави ја раката од перница директно.
Мек материјал што содржат памучна крпа и сунѓерот совршено се совпаѓа со вашиот delicately формирана раце.
Симпатична бонбони боја е полн со духот на женственост што можете повеќе симпатична и брилијантен.
На патент е многу удобен, во detaching сунѓер со крпа за миење на перница.
Оваа мода перница е многу професионален за помине уметност.
Пакет
1 x Страна на Носителот Перница

Детали

Големина:
28x13x8 cm
боја:
случаен
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Ouneed
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
dig0685050503
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Употреба:
Автомобил
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Памучна Крпа&Сунѓерот
боја:
Како се покаже слика
Свеж

Избор на клиенти