.

.

New
LINKWELL 45x45cm Шарени Цртан филм Цвет, Погоден за Деца Дете Соба Декорација Перница Покрива Декоративни Pillowcase

LINKWELL 45x45cm Шарени Цртан филм Цвет, Погоден за Деца Дете Соба Декорација Перница Покрива Декоративни Pillowcase

DEN 468.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена.
- Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
LINKWELL 45x45cm Шарени Цртан филм Цвет, Погоден за Деца Дете Соба Декорација Перница Покрива Декоративни Pillowcase
- Име на производ : Перница Покрие CC991 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Детали

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC991
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
Цртан филм
Шема:
Цвет
дизајн:
шарени
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без
Свеж

Избор на клиенти