.

.

New
Новиот Модерен Шарени Mondrian Мрежа Печатење Перница покрие Памук, Лен Перница Случај Плоштад 45*45см Дома текстилен производ

Новиот Модерен Шарени Mondrian Мрежа Печатење Перница покрие Памук, Лен Перница Случај Плоштад 45*45см Дома текстилен производ

DEN 163.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот. за било какви прашања,може да се задржи контактирајте со нас.
Не собори сува. Ви благодариме.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Проверете пакетот и објектот внимателно.
Не dryclean.
Почитувани Пријатели,ве Молиме љубезно ве молиме Имајте на ум Пред да редослед :
За да го зачувате вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.
Ние сме една фабрика. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации.Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен
Големина : прибл.

Детали

Бренд Име:
KYYZROZZZ
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
QQ059
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пакет вклучувајќи:
1 компјутер Перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Стилови:
декоративни гроздобер перница покрива
стилот на:
канцеларија перница маска
Употреба:
Седиштето На Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Седиште,Пет Ледените Подлога Божиќ
Свеж

Избор на клиенти