.

.

New
1Pcs 43*43cm Божиќ Дедо Мраз Шема Памук, Лен Фрли Перница Перница Покрие Автомобил Дома Троседот Декоративни Pillowcase 40512

1Pcs 43*43cm Божиќ Дедо Мраз Шема Памук, Лен Фрли Перница Перница Покрие Автомобил Дома Троседот Декоративни Pillowcase 40512

DEN 96.00
DEN 159.36

Стока
Достапно.

Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време.

Детали

Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
DT40512
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
RIANCY
is_customized:
No
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Други
Категории на производи:
перница / перница маска
Шема:
Божиќ
Материјал:
Памук, Лен
Големина:
about 43*43cm
Свеж

Избор на клиенти