.

.

New
Геометриски Декоративни Перници Случај Птица Цик цак Жолта Сина Перница покрива Дома Декор Лен Скандинавските Перница Покритие за троседот

Геометриски Декоративни Перници Случај Птица Цик цак Жолта Сина Перница покрива Дома Декор Лен Скандинавските Перница Покритие

DEN 235.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Тенка Лен Поклопецот е речиси 90g Лен
Дебела Лен Поклопецот е речиси 180g Лен
Опис На Производот
1.Перница покрие мерки 17" x 17" (прибл 45см*45cm) Или 30cm*50cm;
Големината може да има отстапување од 1-2cm поради произведени од страна на различен датум.
2.моделот е само на предната страна.
3.Перница поклопецот е направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини и е многу издржливи,enviromentally friendly и многу удобно .
4.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.
Нега : Измијте се со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана.
Сува рамна или висат да се исуши. Железо наопаку на памук температура со пареа.
Answer : ___________________________ Note :
1. Мала варијација во боја е можно слики имаат тенденција да се промени бојата малку.Маската може да се намали малку.
2. ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека од материјал.
3. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори .
4. Фото пука надвор ефект може да постои одредена боја, перница покрива производ печатење е многу цврста, не е лесно да исчезнат, може да се за перење, машина за миење, не користете детергент со кајгана чистење течност функции.
5.бојата на лен frabic не е бело, тоа е беж
Пакетот вклучува :
пакет вклучувајќи : само 1 buc перница покрие, не се вклучуваат филер
'

Детали

Големина:
thin linen cover, thick linen cover
Бренд Име:
Foxscream
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
декоративни перници
is_customized:
Yes
Употреба:
декоративни фрли перница случај
Шаблон Тип:
декоративни перница
боја:
Сино Светло Сива Пурпурна Перница Маска
Канцеларија Стол Перница:
автомобил седиште за канцеларија стол перница маска
Возраст:
Возрасните,Божиќ перница покрие 45x45cm
Обликот:
плоштад декоративни pillowcase на троседот
decorattive перница:
декоративни фрли перница,памук, лен перница
cojines almofadas:
дома декор cusion,божиќ украси за дома
Стил:
Модерната Перница Шарлатан
Употреба:
декоративни перница случај
Декоративни Перница Маска:
Cusion
седиште перница:
божиќ перници,божиќ украси за дома
Свеж

Избор на клиенти