.

.

New
10 вид боја одберете goose пердув DIY рачно производство додатоци 35-40cm/14-16inch

10 вид боја одберете goose пердув DIY рачно производство додатоци 35-40cm/14-16inch

DEN 535.00
DEN 563.52

Стока
Достапно.


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот, ако у се од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразил пост, наместо на ЕМС, бидејќи Бразил, Бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот. Ако вашата потреба објект итно да, можете да изберете EMS, DHL, Fed Ex или UPS.
ПОВРАТНИ информации
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со
нашиот производ или услуга, ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред.
Лимитот е вашата имагинација!
Професионално чистење надолу производи . Така вашата исплата е 100% сигурен!
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, тоа е зошто тоа е во одлична цена, нормално трае од 15 - 25 дена, но за некои причини, пратката ќе одложувања. Ви благодариме!
. ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, бидејќи само откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас. Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.

Детали

Материјал:
Goose Пердув
Бренд Име:
Младите Браќа И Сестри
Број На Модел На:
F250-259
Шема:
Обоена
Потекло:
Кина
Должина:
35-40cm/14-16inch
боја:
multicoloured
Материјал:
Goose Пердув
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти