.

.

New
CHINAZP Фабрика 60-70cm Должина 500pcs/многу Добар Квалитет Големото Око Природни Пердуви Паун

CHINAZP Фабрика 60-70cm Должина 500pcs/многу Добар Квалитет Големото Око Природни Пердуви Паун

DEN 10357.92

Стока
Достапно.

Продавницата за веб-страница :
12.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!
.
Трговија на големо и масовно купување на овие пердуви се достапни по барање.Име на производ : Паун Пердуви
2. Тие се достапни во сите обоена бои се прикажани како и природни,убавината кои се наоѓаат во рамките на овие природни паун пердуви биле користени во занаети и украси за да се подобри изгледот на домот.Пакување : 500pieces/color/многу
7.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9.Материјал : Паун пердуви
3.Залиха : Да
8.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50. Тие се, исто така, најчесто се додаваат костими со користење на лепило или со шиење нив да ткаенина.
Ви благодариме за гледање.Боја : Природна
4. Или можете да додадете асортиман на цвеќиња и панделки за да опашот на пердув централен.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.
CHINAZP Фабрика 60-70cm Должина 500pcs/многу Добар Квалитет Големото Око Природни Пердуви Паун
1. Тие можат да бидат сместени во вазни или заглавени во занает пена да се создаде шарени централен до вашата маса.Trademanager ID : cn109594301
Имаме убави избор на декоративни паун меч пердуви во парк.

Детали

Материјал:
Опашот На Пердув
Шема:
Суровини
Број На Модел На:
60-70cm_natural
Име на производ:
Природни Пердуви Паун
боја:
Природни
Големина:
60~70cm
Пакување:
500pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301
Свеж

Избор на клиенти