.

.

New
Продажба! 10pcs Природата 120-130cm / 48-52 инчен Pheasant Пердув Декорација diy Колекција Фаза Перформанси

Продажба! 10pcs Природата 120-130cm / 48-52 инчен Pheasant Пердув Декорација diy Колекција Фаза Перформанси

DEN 4008.00
DEN 5010.24

Стока
Достапно.

Сите наши пакети кои се испраќаат преку Кина Пост воздух mail.
Опис :
Име : Бакар пилешко пердуви опашка
Количина : 10pcs/многу
Боја : Природна
Големина : 120-130 cm/48-52 инчи
Статус : 100% сосема нов и добар квалитет!
природни бакар пилешко опашка пердуви многу popullar украсување, можат да го користат букет, mardi gras, цвет аранжман, ноќта на Вештерките, Headba Bulk, празник подароци, карневал, маска за производство и декорација на партијата услуги
Политика за испорака
1.
Политика на враќање
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, и поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) плаќање. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашето враќање објект. Меѓународен превозот може да потрае и 20 дена. Ако ви треба повеќе кратко време, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се прати преку DHL/UPS/EMS, и сите други couriers ви се допаѓа, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот обвиненија. Пред да се испрати назад на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати& размена на настава.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Детали

Материјал:
Pheasant Пердув
Бренд Име:
YY-tesco
Број На Модел На:
A211210002
Шема:
Суровини
Свеж

Избор на клиенти