.

.

New
трговија на големо 20pcs природни Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy Карневал diy

трговија на големо 20pcs природни Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy Карневал

DEN 5634.00
DEN 6191.52

Стока
Достапно.


Се проценува дека времето за испорака е 8-15 дена.
15-25 работни дена да повеќето Европски земји.
15-25 wokring дена во Австралија, Нов Зеланд
Се проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни e-mail, ако не го примите објект по 25 работни дена.
Лимитот е вашата имагинација !
Професионално чистење надолу производи . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Опис На Превозот
За САД цел :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина
Пост и USPS со испорака потврда. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и сите "5 Ѕвезда" рејтинг, ние сакаме да се направи тоа за вас.
трговија на големо 20pcs природни Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch Свадба Додатоци Фаза перформанси diy Карневал diy
Добредојдовте во мојата продавница
Среќен шопинг
Опис :
природни Дама Amherst Pheasant Пердуви 80-90cm/32-36inch
Големина : 80-90cm/32-36inch
Материјал : природни Дама Amherst Pheasant Пердуви
Проектот е оригинална
Количина : 20 Компјутери
боја : се погледне на слики
стил : свадба Фестивали Декорација
Статус : 100% сосема нов и добар квалитет!
Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети , чевли , капи , или цвет уредување . It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,
само со контактирање нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да ги реши проблемите.

Детали

Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ChengBright
Шема:
Суровини
Материјал:
дама amherst pheasant пердуви
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти