.

.

New
висок квалитет на 9 вид боја одберете pheasant пердув 50 корен го продаде 48-55cm 19-22 инчен

висок квалитет на 9 вид боја одберете pheasant пердув 50 корен го продаде 48-55cm 19-22 инчен

DEN 1729.00
DEN 2245.92

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот,ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални fewon да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,само ако контактирате нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат edbacks пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Секој пердув рака е избран за најдобар квалитет. Мерки и модели ќе се разликува малку од пердув да пердув. Нашиот проект е од Кина Пост Воздух парцела превозот метод,се потребни околу 30 дена да пристигнат.
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките (фестивал секоја година, на 30-31 октомври), Декември. Ако ви треба други превозот метод, ве молиме да не информирате пред вашата исплата.
На пердуви мерка помеѓу 48-55cm 19-22 инчи во должина. Погоден за костимот партија, на одмор партија, сценски изведби
Име : Pheasant Опашка Пердув;
Многу : 50 Pcs;
Големина на : 40-45см/16-18'
Боја : Мулти-Бои
( златна жолта,роза,природни,сина,зелена,виолетова,портокалова,езеро сино,црвено );
Други : почитувани,ве молам оставете ме кои бои дали сакате,ако не прима вашата порака ,бојата ќе биде по Случаен избор крена и sent to u,ви благодариме
Опис На Превозот
1.Ако проектот не се постигне, ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се направи добар одговор и преработка!
За Нас
Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации.

Детали

Бренд Име:
Младите Браќа И Сестри
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
F111-F119
Материјал:
Pheasant Опашка пердуви
боја:
Избор на боја
Големина:
48-55cm 19-22 инчен
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти