.

.

New
500pcs Малку бисер пердув Снабдување со пердув трговија на големо Чисто природни пердув пилешко пердуви бисер 4 -- 10 cm / 1.6 до 4 инчи

500pcs Малку бисер пердув Снабдување со пердув трговија на големо Чисто природни пердув пилешко пердуви бисер 4 -- 10 cm / 1.6

DEN 904.00
DEN 1130.40

Стока
Достапно.


Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации. Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние ќе го прават истото за вас. Тоа нема't ви помогне да ги реши сите проблеми побрзо да остави негативни повратни информации, тоа е само преку контакт нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да се реши овој проблем.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји.500pcs Малку бисер пердув Снабдување со пердув трговија на големо Чисто природни пердув пилешко пердуви бисер 4 10 cm / 1. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми. Ако поради некоја причина можеме да't ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек.6 до 4 инчи
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што може да't контрола на стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.

Детали

Бренд Име:
ХОНГ YING
Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
4-10см/1.6-4inches
Сорти:
Pheasant Пердув
Цел:
Системот беше, облека, накит, ракотворби
Должина:
4-10см/1.6-4inches
боја:
црвена роза Природни
Логистика:
Бесплатен превозот
Количина:
Пакет од 500 КОМПЈУТЕРИ
Свеж

Избор на клиенти