.

.

New
10 јарди/број 15-20cm шарени Goose пердув скратува Гуски пердув панделки пердув работ карневал танц облечи

10 јарди/број 15-20cm шарени Goose пердув скратува Гуски пердув панделки пердув работ карневал танц облечи

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Повеќе опции за исплата ве молиме контактирајте со нас слободно. 25 (Божиќ ден), се направи до топката, пријатели , принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл. Секој клиент е важно за нас. Ние не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.
Производ : goose пердув трим
Пердув должина : 15-20cm
Пакет : 10yards/многу (Тоа е 2 метри на парчиња)
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 30-31 октомври), декември. нашиот тим за поддршка ќе го реши вашиот проблем, толку брзо колку што може. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
SHINPPING
1. Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине ни негативни повратни информации и да ни даде можност да го реши проблемот. Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.
ПЛАЌАЊЕ
Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.
ЗА НАС
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се согласите со сите наши плаќање, испорака, политики и сите правила и услови пред да наддавање или купување.

Детали

Материјал:
Goose Пердув
Шема:
Обоена
Пердув должина:
15-20cm
MOQ:
10 јарди
Свеж

Избор на клиенти