.

.

New
Трговија на големо 500PCS сина Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

Трговија на големо 500PCS сина Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

DEN 1933.00
DEN 2447.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации.
Ако ви треба нешто итно,pls дозволете ми да знам.
Политика на враќање
Во рок од 30 дена од денот на добивањето на нашиот проект, доколку постои проблем на проект на кој можете да контактирате со нас, ние може да ви испрати нов проект или враќање на средствата за вас!
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !.
Додадете бои за вашата декорација, занает, капи или цветни аранжмани.Ако имате специјално барање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Вашата имагинација е на граница!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние ќе го прават истото за вас.Трговија на големо 500 PCS сина петел опашка пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи
Опис на проектот
Количина : 500 компјутери
Големина : 30-35 cm / 12-14 инчи
Име : Петел Опашка Пердуви Боја : сина
Термини : 100% Сосема Нов И Добра Квалитет
имаме многу големини и многу боја за вас да изберете.

Детали

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
30-35 cm / 12-14 инчи
Материјал:
Петел Опашка пердуви
Големина:
30-35 cm / 12-14 inches
Свеж

Избор на клиенти