.

.

New
Топла продажба! 100pcs/многу секоја боја Обоена Петел Опашка Пердуви 14-16/35-40cm freeshipping

Топла продажба! 100pcs/многу секоја боја Обоена Петел Опашка Пердуви 14-16/35-40cm freeshipping

DEN 985.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Политика на враќање
Во рок од 30 дена од денот на добивањето на нашиот проект, доколку постои проблем на проект на кој можете да контактирате со нас, ние може да ви испрати нов проект или враќање на средствата за вас!
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !.
Ако не се забележува.
Вашата имагинација е на граница!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.
Јас ќе го испратам според бојата што треба. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
Ви посакувам среќен живот роден.
Додадете бои за вашата декорација, занает, капи или цветни аранжмани. Тоа нема да ви помогне да ги реши сите проблеми побрзо да остави негативни повратни информации, тоа е само преку контакт нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да се реши овој проблем.
За нас
Ние сме многу среќни да комуницираат позитивни повратни информации.
Во повеќето Азиски земји за 15 до 30 дена.

Детали

Број На Модел На:
14-16/35-40cm
Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Бренд Име:
lanshui
Материјал:
Петел Опашка пердуви
Големина:
14-16''/35-40cm
Свеж

Избор на клиенти