.

.

New
Трговија на големо 500PCS Црниот Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

Трговија на големо 500PCS Црниот Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

DEN 1933.00
DEN 2447.52

Стока
Достапно.

Ако имате специјално барање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Политика на враќање
Во рок од 30 дена од денот на добивањето на нашиот проект, доколку постои проблем на проект на кој можете да контактирате со нас, ние може да ви испрати нов проект или враќање на средствата за вас!
Добредојдовте да се купи!
Имајте пријатен ден! ! ! ! !.
Од 15 до 25 работни дена во повеќето Европски земји.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада.
Додадете бои за вашата декорација, занает, капи или цветни аранжмани.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација.Трговија на големо 500 PCS Црниот петел опашка пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи
Опис на проектот
Количина : 500 компјутери
Големина : 30-35 cm / 12-14 инчи
Име : Петел Опашка Пердуви
Термини : 100% Сосема Нов И Добра Квалитет
имаме многу големини и многу боја за вас да изберете.
Вашата имагинација е на граница!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.

Детали

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
30-35 cm / 12-14 инчи
Материјал:
Петел Опашка пердуви
Големина:
30-35 cm / 12-14 inches
Свеж

Избор на клиенти