.

.

New
Трговија на големо 500PCS Меи црвениот Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

Трговија на големо 500PCS Меи црвениот Петел Опашка Пердуви 30-35 cm / 12-14 инчи

DEN 1933.00
DEN 2447.52

Стока
Достапно.


Додадете бои за вашата декорација, занает, капи или цветни аранжмани.
Од 15 до 25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
Се врати за да се опише
Ние сме во потрага напред кон позитивни повратни информации за комуникација.
Ако ви треба нешто итно,pls дозволете ми да знам. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние сакаме да се направи, го даде за вас. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички, ние ќе го прават истото за вас. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
Вашата имагинација е на граница!
Опис на стока
Примање на плаќање, ние ќе го организира пратка во рок од 48 часа, цел можеби ќе треба да се 14 до 28 дена, затоа што ние не можат да контролираат стоки испратени до царинските, ако сте задоволни со 28 дена по приемот на нашиот проект, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе имаме професионална тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми, нема да имате било какви загриженост и косата.
Меѓународниот поредок :
Проектот ќе биде во 1 до 2 работни дена од Кина превозот од Кина пост или international express
Преку економски меѓународна шпедиција, проценето време на испорака :
Од 15 до 25 работни дена, Велика Британија, сад и Канада. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да се реши овој проблем. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail на нас секој неутрален или негативен фидбек.

Детали

Број На Модел На:
30-35 cm / 12-14 инчи
Материјал:
Пилешко Пердув
Бренд Име:
lanshui
Шема:
Обоена
Материјал:
Петел Опашка пердуви
Големина:
30-35 cm / 12-14 inches
Свеж

Избор на клиенти