.

.

New
голема пол ној пердув пурпурна пердуви 10 компјутери 60-65 cm/24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

голема пол ној пердув пурпурна пердуви 10 компјутери 60-65 cm/24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

DEN 2165.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

голема пол ној пердув пурпурна пердуви 10 компјутери 60-65 cm/24-26 инчи природни пердув за свадба декорација
производ вовед :
боја : виолетова
должина 60-65cm/24-26 инчи
име : ној пердув
спецификации : голем пол
количина : 10 компјутери
употреба : катира,перформанси,ноќта на Вештерките,Божиќ
Пакет
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Детали

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
60-65cm/24 до 26 инчи
Големина:
60-65cm/24 до 26 инчи
Количина:
10 Компјутери
Материјал:
ној пердув
Логистика:
Бесплатен превозот
Име:
голема пол бел пердув ној
Употреба:
свадба вршење artware headdress пердуви,
Свеж

Избор на клиенти