.

.

New
голема пол ној пинк пердув пердуви 10 компјутери 60-65 cm/24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

голема пол ној пинк пердув пердуви 10 компјутери 60-65 cm/24-26 инчи природни пердув за свадба декорација

DEN 2165.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. На следната слика е вистинска фотографија, ве молиме остатокот увери купување.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.голема пол ној пердув овошје розова пердуви 10 компјутери 60-65cm / 24-26 инчи природни пердув за свадба декорација
Нашата компанија се обезбеди квалитетот на производот е висока, се внимателно избрани, ако не сте задоволни со производот може да ја прими стоката во 7 дена без причина да се вратат, но јас верувам дека ќе добијат производот ќе биде задоволен и пријатно изненаден, бидејќи сте го добиле производ е многу убаво присутни.

Детали

Бренд Име:
lanshui
Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
60-65cm/24 до 26 инчи
Големина:
60-65cm/24 до 26 инчи
Количина:
10 Компјутери
Материјал:
ној пердув
Логистика:
Бесплатен превозот
Име:
голема пол бел пердув ној
Употреба:
свадба вршење artware headdress пердуви,
Свеж

Избор на клиенти