.

.

New
CHINAZP Фабрика трговија на Големо 25-30cm(10-12) 500pcs/многу Обоена Auqa Зелена Ној Plumes Пердув за Дома Декор Centerpieces

CHINAZP Фабрика трговија на Големо 25-30cm(10-12) 500pcs/многу Обоена Auqa Зелена Ној Plumes Пердув за Дома Декор Centerpieces

DEN 10913.28

Стока
Достапно.

Материјал : Ној Пердув
3.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50. На пример најдобар ној пердуви да се користи за висок свадба centrepieces се Крило Plumes.Боја : аква
4.Пакување : 1000pieces/color/многу
7. Продавницата за веб-страница :
12. Има толку голем избор на ној пердуви да изберете од тоа може да биде тешко да се понекогаш знаат што сте во потрага за.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!
.Фабриката сајт : www. Trademanager ID : cn1000610506
Ној пердуви станале еден од најпопуларните предмети да се користи на многу различни прилики, дали тоа да биде роденден украси или свадба центар парчиња.Модел : Обоена
5.Бренд име : CHINAZP
11.
Ној пердуви должина опсег е од 6inch да 30inch
Должина опсег(cm) Должина опсег (инчи)
15-20cm 6"-8"
20-25cm 8"-10"
25-30cm 10"-12"
30-35cm 12"-14"
35-40cm 14"-16"
40-45см 16"-18"
45-50cm 18"-20"
50-55cm 20"-22"
55-60cm 22"-24"
60-65cm 24"-26'
65-70cm 26"-28"
70-75см 28"-30"
Во цел дека ќе може да добие точна и најдобри цената на производот и превозот,ве молиме ги споделите со нас на пердуви големина,боја и цел количество што сака,ви благодариме!
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.

Детали

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
Auqa Зелена Ној Пердув
Име на производ:
Аква Ној Plumage Пердуви
боја:
аква
Големина:
25-30cm(10-12inch)
Пакување:
1000pieces/color/многу
Име На Компанија:
Yiwu ZP Занаети Ко. Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506
Свеж

Избор на клиенти