.

.

New
Креативни Пластични Молив Носителот Канцелариски Прибор Биро Пен Носителот Мултифункционален Канцеларија Организатор Десктоп Канцелариски Носителот

Креативни Пластични Молив Носителот Канцелариски Прибор Биро Пен Носителот Мултифункционален Канцеларија Организатор Десктоп

DEN 984.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
НАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : //www.aliexpress.com/store/929962
Креативни Пластични Молив Носителот Канцелариски Прибор Биро Пен Носителот Мултифункционален Канцеларија Организатор Десктоп Канцелариски Носителот

Детали

Тип:
Пенкало Носители
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
пен носителот
Бренд Име:
MoeTron
Обликот:
Други
Материјал:
Пластични
Новина:
Фантастична
Употреба:
Други
Свеж

Избор на клиенти