.

.

New
2 парчиња/set корејски Симпатична Биро Пен Носителот Канцеларија Канцелариски Носителот Плоштадот/Тркалезна Пластика Контејнер За Пенкала

2 парчиња/set корејски Симпатична Биро Пен Носителот Канцеларија Канцелариски Носителот Плоштадот/Тркалезна Пластика Контејнер

DEN 842.00
DEN 936.00

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
НАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : //www.aliexpress.com/store/929962
2 парчиња/set корејски Симпатична Биро Пен Носителот Канцеларија Канцелариски Носителот Плоштадот/Тркалезна Пластика Контејнер За Пенкала
МАТЕРИЈАЛ : пластика
ГОЛЕМИНА : круг 8.6*10.3*6.4 см, плоштад 7.8*8.3*9.2 cm

Детали

Тип:
Пенкало Носители
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
пен носителот
Бренд Име:
MoeTron
Материјал:
Пластични
Обликот:
Други
Новина:
Фантастична
Употреба:
Други
Свеж

Избор на клиенти