.

.

New
Транспарентен Мека Пенисот Ракав Машки Чистота Кафез Кбт Уред Секс Играчки За Мажи на Дик Петел Кафези Чистота Уреди Sextoys

Транспарентен Мека Пенисот Ракав Машки Чистота Кафез Кбт Уред Секс Играчки За Мажи на Дик Петел Кафези Чистота Уреди Sextoys

DEN 689.00
DEN 733.44

Стока
Достапно.

Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ние претпочитаат Зачувам . Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ве молиме repack објектот внимателно. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
QMR-08011506
Материјал:
TPR
Непристојни Слика:
No
Вид:
затвор птица ракави
Употреба:
секс производи за мажи
жешка:
пенисот кафез
Стил:
Секс Играчки За Возрасни
Тип:
чистота уред
Објектот:
чистота кафез
боја:
транспарентен/red/сино
Свеж

Избор на клиенти