.

.

New
Новиот Модерен Стакло Таванот Светилка Бар Кујна Суспензија Светлина Ресторан Коридор Dinning Соба Коридор Виси Светла PL524

Новиот Модерен Стакло Таванот Светилка Бар Кујна Суспензија Светлина Ресторан Коридор Dinning Соба Коридор Виси Светла PL524

DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Spec Модерна Стаклена Таванот Светилка Димензии Таванот Светилка : 6.3"D X 9.1"H Pendant Светилка : 6.3"D X 8.3"H Долго Крошна : 19.7"D X 9.1"H Круг Крошна : 11.8"D X 8.3"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Светилки 1 / 3 X lamp, E27 (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL524

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
PL524
Бренд Име:
cheerhuzz
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала
Осветлување Област:
10-15square метри
Заврши:
Полиран Хром
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Абажур Боја:
злато,црна
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти