.

.

New
Гроздобер Стакло Топката Pendant Светилка 5 Глави Антички Метал Виси Светлина Хотел, Ресторан, Лоби Дневна Соба Осветлување Тела PL523

Гроздобер Стакло Топката Pendant Светилка 5 Глави Антички Метал Виси Светлина Хотел, Ресторан, Лоби Дневна Соба Осветлување Тела

DEN 17279.52

Стока
Достапно.

Spec Гроздобер Стакло Топката Pendant Светилка Димензии 25.2"D X 29.1"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Светилки 5 X lamp, E27 (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL523

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Број На Модел На:
PL523
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала
Осветлување Област:
10-15square метри
Заврши:
Полиран Хром
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Абажур Боја:
злато,црна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
cheerhuzz
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти