.

.

New
9w 12w 12V DC LED Шатор Светлина SMD 5730 Преносни Led Светилка Отворено Кампување Ноќ Риболов Виси Батерија за Осветлување Кул Бело

9w 12w 12V DC LED Шатор Светлина SMD 5730 Преносни Led Светилка Отворено Кампување Ноќ Риболов Виси Батерија за Осветлување Кул

DEN 132.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.


Ако имате било какви прашања се зголеми за време на вашето купување,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Препорачуваме Производи
. Со алуминиум коло, го прави одличен топлина намалените перформанси, зголемување на работниот век.
12 V DC LED Сијалица со батерија кабел менгеме Со innovatory LED технологија го прави тоа трајни и одлична дисипација на топлина перформанси.
Ние сме morehan среќни да ви помогнат.Ние продажба во 3w, 5w,7w , 9w , 12w кул бело во оваа листа,можете да го изборот на вашиот идеален моќ.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на јавното празник.Бела PC школка,1.1 M моќ жица може слободно да се прошири осветлување регионот,тоа вклучува Крокодил Кука во позитивни и негативни,и крокодил клип во светилка. Ние брод вашата предмети од Кина Пост,
и тоа ќе брод во рок од 2 до 5 работни дена По приемот на плаќање. Ако имате било какви прашања или грижи,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас , ние сме, исто така, повеќе од среќен да им помогне на
можете со било issueregarding на нашите производи или услуги. Сите пораката ќе
реагираат брзо. Внимание : Нашата светилки се само работат на 12v DC! Ако корисниците ги користат на погрешен напон, резултат во burnout светилки, тоа е На сопствена одговорност, ние нема да се вратат.Ви благодариме однапред.Тоа ќе трае 15-60 дена
да заврши на испорака. Ние го цениме вашиот бизнис ,ако сте задоволни со нашата
производи или услуги , ве молиме да ни остава 5 ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас .

Детали

Боја На Каросеријата:
12v Бела Школка Светилка
Wattage:
12V 9W, 12V 12W, 12V 15W
Бренд Име:
dreamminglighting
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
12V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
PC,Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Земја
Гаранција:
2 години
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
1-3square метри
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Број на извори на светлина:
9
Техника:
Жица Цртање Виси
Број На Модел На:
12V DC
Абажур Боја:
Бела
Место:
Hotel Соба
Тип На Објект:
Pendant Светла
База Тип:
Куките
Заврши:
pc
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Примена:
Отворено
Свеж

Избор на клиенти