.

.

New
Модерен Бел Снег Pendant Светла за Дневна Соба и трпезарија Алуминиум Тело LED Осветлување Pendant Светилка Тела Затворен Осветлување

Модерен Бел Снег Pendant Светла за Дневна Соба и трпезарија Алуминиум Тело LED Осветлување Pendant Светилка Тела Затворен Осветлување

DEN 8173.00
DEN 9504.00

Стока
Достапно.


Модерен Бел Снег Pendant Светла за Дневна Соба и трпезарија Алуминиум Тело LED Осветлување Pendant Светилка Тела Затворен Осветлување Димензии : Дијаметар 40cm,Висина 45cm Боја : Бела Материјал : Алуминиум извор на Светлина : LED Сијалицата,Блескаво Сијалица База Тип : E27 Напон : AC 100 V-240 V (Достапни во сите земји) Wattage : 40 W Max Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
PLL-85
сертификација:
CQC,CE,CCC
Гаранција:
*
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,ABS
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Салон
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
GZMJ
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Полиран
Тип На Објект:
Pendant Светла
Абажур Боја:
Бела,Црна
is_customized:
Yes
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS
Напон:
110v-220v
Карактеристики:
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Свеж

Избор на клиенти