.

.

New
Античкиот месинг заврши алуминиум штекер со пластични штекер DIY pendant светлина тела E27 со таванот планината 1.1 метар жица кабелот

Античкиот месинг заврши алуминиум штекер со пластични штекер DIY pendant светлина тела E27 со таванот планината 1.1 метар жица

DEN 621.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


E27 светилка sockets pendant
E27 светилка фитинг
E27 Гроздобер Алуминиум светилка носителот
E26/E27 110 V-240 V
со 1.1 метар црна ткаенина круг кабел 2*0.75 мм
со 1.1 метар црна ПВЦ кабел 2*0.75 мм
D100mm*H20mm дијаметар црна таванот се зголеми
одговараат за 110 V и 220 V и
Еден примерок ред
Ви благодариме
без сијалица
Ви благодариме за вашата нарачка!
Најдобри желби за вас и вашето семејство!

Детали

Големина:
1 unit, 3 units, 10 units
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Место:
Студија,Hotel Соба,други спални соби
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Хром
Бренд Име:
Calla&Ален
Број На Модел На:
PL01
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
антички бакар
Свеж

Избор на клиенти