.

.

New
правоаголни дневник Цврсти Дрвени Јапонски Ресторан дрвени канцелариски цврсто дрво јадење pendant светлина Нордиските pendant lampsZH MZ51

правоаголни дневник Цврсти Дрвени Јапонски Ресторан дрвени канцелариски цврсто дрво јадење pendant светлина Нордиските pendant

DEN 11760.00

Стока
Достапно.


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјали : дрво
(2) Боја : дрво
(3) Осветлување : led(топла и ладна светлина, може да го изберете)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
две стил може да се избере
големина : види опис
Дефиниција заштита кодот

Детали

Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Број На Модел На:
Z1706291434
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Гаранција:
A1
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
База Тип:
LED
Тип На Прекинувач:
1
Заврши:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти