.

.

New
10 Светилки сијалица & remote control) Lumiled Лустерот, Lumiled сијалица лустерот,Модерен лустери Pendant Светилка dinning соба

10 Светилки сијалица & remote control) Lumiled Лустерот, Lumiled сијалица лустерот,Модерен лустери Pendant Светилка dinning

DEN 8783.00
DEN 9758.40

Стока
Достапно.

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. 100% тестирани за сите објектот пред испраќање. Позитивни повратни информации е многу важно за нас, исто така и за вас. Нашите производи се сите СОСЕМА НОВ. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.com
ems
7-12 дена
www.
Напон : 110 V - 240 V
Боја : Црна
Одличен квалитет
ОЕМ Тела со Истиот Дизајн само
Основни собранието е потребно
Пакетот е целата големина polyform заштитени за да се обезбеди интегритет во текот на транспортот.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
willlustr
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти