.

.

New
Тифани Сонцето Цвет Обоено Стакло Pendant Светилка Европската Идиличната Стил Бар, кафуле Светлина Кол 40cm Х 100cm

Тифани Сонцето Цвет Обоено Стакло Pendant Светилка Европската Идиличната Стил Бар, кафуле Светлина Кол 40cm Х 100cm

DEN 9141.00
DEN 10156.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
FUMAT
сертификација:
CE,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стил:
Тифани
Број На Модел На:
fmt
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1 година
Место:
Салон
Инсталација Тип:
синџир pendant
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Жолта
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти