.

.

New
Тифани Барок Стил Обоено Стакло Pendant Светилка Европски Стил Бар, кафуле Светлина Кол 40cm Х 100cm

Тифани Барок Стил Обоено Стакло Pendant Светилка Европски Стил Бар, кафуле Светлина Кол 40cm Х 100cm

DEN 9141.00
DEN 10156.80

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања,
ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите.
Плаќање
Банкарски Трансфер,Western Union,T/T,И така натаму. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект.
*Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања.објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано
*Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. гаранција од купените датум.
*Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка . Star-резултати се многу важни .
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ПРАВО пред
ќе остави негативни/неутрален повратни информации.
*Ние може да го прогласам за пакет со пониска вредност
Услови
*30days.
Испорака
*Брод во светот од Њујорк со USPS / Федекс, и од Кина од DHL, UPS-от,ТНТ, EMS и така натаму.
Опис На Производот
Предмет Тип : Pendant Светилки
Број на модел : TZ-0007-ZYX-25
Материјал : Метал,Стакло
Стил : Тифани
Извор на светлина : Блескаво светилки
База Тип : E27*2
Моќност : 40 W*2
Големина : Кол : 40cm*H : 100cm(Висина прилагодливи), Сенка Големина : Кол : 40cm*H : 21cm
Светилки : вклучувајќи
Напон : 110 V-240 V
Боја : Како на сликата
Гаранција : 1 година
Пакет Тежина : 5 кг
Пакет Големина : 45*45*26cm
Се одговара за : трпезарија, Спална соба, Ходникот, дневната соба, Cookroom, Студија соба и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стил:
Тифани
Број На Модел На:
fmt
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
FUMAT
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Е dimmable:
No
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Абажур Боја:
Жолта
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти