.

.

New
Модерната Лофт Американски Ретро Вклучена Ресторан Светла Бојадисана Индивидуалност Креативни Стакло Pendant Светилка Бесплатен Превозот

Модерната Лофт Американски Ретро Вклучена Ресторан Светла Бојадисана Индивидуалност Креативни Стакло Pendant Светилка Бесплатен

DEN 4378.00
DEN 4608.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
qiseyuncai
Техника:
Топла Виткање
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Шампањ
Свеж

Избор на клиенти