.

.

New
Затворен Pendant светилки Бела или јасна боја сенка droplight Европската бар pendant светла стакло Pendant Светилки

Затворен Pendant светилки Бела или јасна боја сенка droplight Европската бар pendant светла стакло Pendant Светилки

DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Ако сакате да разменувате објекти што вашите примени,мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да даде позитивни повратни информации за нас. По добиено вашето плаќање на 3-5 дена, ние ќе испратиме производ. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ако сте крајниот корисник,ве молиме да се купи директно од нашата продавница или во контакт со нас. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди добар квалитет објекти во многу конкурентна цена. Купувачи сноси одговорност forall дополнителни трошоци се трошоци(ако ги има).0 ( kg ) Стакло pendant светлосно шоу :
За нас : Ние сме професионални произведуваат затворен & отворено осветлување производи вклучувајќи ги и LED сијалица,лента осветлување,таванот светлина,лустери светлина,pendant светлината и така натаму.Употреба : Дневна Соба Центар Спалната Соба Хотел Канцеларија Кујна 10.Материјал : Стакло 11.
Затворен Pendant светилки Бела или јасна боја сенка droplight Европската бар pendant светла стакло Pendant Светилки
1.Тип : Pendant Светлина, 8. тоа трае само една минута од вашето време . Со цел да бидете сигурни дека ќе може да се примени производ на време,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Детали

Боја На Каросеријата:
Белата боја
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум,Стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3Years
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Студија
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS,ССА,УЛ
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
110V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела
Број На Модел На:
MY-БДС-DD47
Свеж

Избор на клиенти