.

.

New
модерната бар ресторан спалната соба студија соба, кујна предводена дрвени pendant осветлување

модерната бар ресторан спалната соба студија соба, кујна предводена дрвени pendant осветлување

DEN 25392.00

Стока
Достапно.

По добиено вашето плаќање на 3-5 дена, ние ќе испратиме производ. Ако сте бизнис лице и имаат интерес во нашиот производ бизнис,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Таму може да се некои исклучување боја, бидејќи некои сила фактори, како што се прикаже на светло или темно,се надевам дека може да им прости за тоа.име на производ : Современи дрвени Pendant Осветлување 3. Имаме наша сопствена фабрика за производство на осветлување производи, така што можеме да им понудиме на фабрика цена и бидете сигурни дека за нашиот квалитет. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да даде позитивни повратни информации за нас.Модерната бар ресторан спалната соба студија соба дрвени pendant светла 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние сме во потрага за долгорочни бизнис партнери. Сите пакети може да се следење на линија. Политика На Враќање : 1.Тип : Современи дрвени pendant осветлување 10. време на испорака ќе биде одложувања парцели за време на празникот сезони.Точка Законик : МИ-БДС-DD48 2. Ние нема да брод на стоките, ако сте во оддалечените области кои испорака не можат да пристигнат.Покрај тоа,ние ќе ви даде попуст доколку сте место голема цел. Трошоците за превозот не е вклучен на увозните давачки,даноци и други обичаи поврзани трошоци. Ако сте крајниот корисник,ве молиме да се купи директно од нашата продавница или во контакт со нас.

Детали

Боја На Каросеријата:
D600xH450mm, D800xH450mm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Врежани
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2years
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
кинески стил
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Дрво
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Жолта
Број На Модел На:
MY-БДС-DD48
Свеж

Избор на клиенти