.

.

New
Модерната Мода сребрена чаша топката супер големи pendant светлина трпезарија и ресторан светилка

Модерната Мода сребрена чаша топката супер големи pendant светлина трпезарија и ресторан светилка

DEN 67200.00

Стока
Достапно.

извор број : R7s 2x E27 светилка сопственикот(не вклучувајќи извор на светлина) 8. тоа трае само една минута од вашето време . Сите пакети може да се следење на линија. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди добар квалитет објекти во многу конкурентна цена. време на испорака ќе биде одложувања парцели за време на празникот сезони. По добиено вашето плаќање на 3-5 дена, ние ќе испратиме производ. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.име на производ : голема големина стакло pendant светлина тела 3. Нашата цел е да понудиме добар квалитет производи и добра услуга да се направи задоволството на клиентите.применливи предмет : Погоден за коридор ресторан, бар, Дневна Соба, Кујна, трпезарија, Спална соба, Кафе Бар,Ресторан,и сл.светилка тело Материјал : Метал,Стакло 6. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да даде позитивни повратни информации за нас. Ако сте крајниот корисник,ве молиме да се купи директно од нашата продавница или во контакт со нас. Ако сте бизнис лице и имаат интерес во нашиот производ бизнис,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас .Покрај тоа,ние ќе ви даде попуст доколку сте место голема цел. Ве молиме да се осигура големина,боја и други поврзани информации на стоката ќе го купите. Ако сакате да разменувате објекти што вашите примени,мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Детали

Боја На Каросеријата:
pendant инсталација, таванот инсталација
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум,Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Гаранција:
3Years
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS,ССА,УЛ
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Сребро.
Број На Модел На:
MY-БДС-DD28
Име на производ:
модерна стаклена pendant светлина
Материјал:
стакло pendant светлина
Извор На Светлина:
Флуоресцентни Халоген или LED Блескаво
Примена:
Дневна Соба Центар Спалната Соба Хотел Трпезарија Канцеларија Кујна
Карактеристики:
модерна стаклена pendant светлина
носителот:
E27
Свеж

Избор на клиенти