.

.

New
Лофт RH Индустриски Склад Pendant Светла Американската Држава Светилки Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба Дома Декорација Црна

Лофт RH Индустриски Склад Pendant Светла Американската Држава Светилки Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба Дома Декорација

DEN 720.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Ако не примите објект по 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Ние ќе ве информираме враќање адреса, кога ќе контактирајте со нас.
Гаранција
ако објектот е дефектен поради производство проблем.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Лофт RH Индустриски Склад Pendant Светла Американската Држава Светилки Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба Дома Декорација Црна
Опис : Лофт Pendant Светла
Димензии : Дијаметар 22cm / Дијаметар 26cm / Дијаметар 36cm
Материјал : Метал
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/
Напон : 110 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба
Pls Забелешка : Овој Производ Не Вклучувајќи го Светилки
E27 светилка носителот
Линијата должина е : 120 см
Моќност : 110 ~ 240 v сијалица : 40 w ~ 60 w Превозот Време :
Ние Брод на Светот
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. ве молиме контактирајте со нас преку порака и ние ќе го организира замена за вас, како е можно поскоро.
Исто така, ако сте незадоволни со нашите производи, исто така можете да вратите за размена или наплата.
Објектот се испраќаат од DHL , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена
АКО Објектот се испраќаат од Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 30 дена.

Детали

Боја На Каросеријата:
22CM, 26CM, 36CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Место:
Студија,Салон,Господар Спална Соба
Број На Модел На:
C11
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
3Years
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти