.

.

New
Модерната LED Кристал Pendant Осветлување Едноставни Модни Pendant Светла Светилка Затворен Деко Cristal Виси Светлина Дома Светилки Тела

Модерната LED Кристал Pendant Осветлување Едноставни Модни Pendant Светла Светилка Затворен Деко Cristal Виси Светлина Дома Светилки

DEN 6726.72

Стока
Достапно.

Кликнете на "2 прстен 5070 CM 54 W" = 2 Прстен Кол 50 CM + Кол 70 CM, 54 W. За ова, ве молиме да се разбере нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Кликнете на "2 прстен 6080 CM 60 W" = 2 Прстен Кол 60 CM + Кол 80СМ, 60 W. ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако не се согласуваат со трансакцијата условите,ве молиме да не купи. За неисправни објект(не работи)размена само за истиот предмет,доколку стоката има било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во orginal и нова состојба. SMD LED 5730 Чип (ТОПЛО БЕЛА или ЛАДНО БЕЛА). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите модели виси линија максималната должина на 120 CM, прилагодлив
МАТЕРИЈАЛОТ Јасно K9 Кристал Lampshape Сребро нерѓосувачки челик светилка тело на огледало ефект Сребро electroplated Железо крошна НАШАТА ПРЕДНОСТ DIY Форма, Слобода Прилагодливи.
ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА Кликнете на "2 прстен 2030 CM 27 W" = 2 Прстен Кол 20 CM + Кол 40 CM, 27 W. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 2, бројот на тарифни 3, темпото Обично се избере најоптимално од DHL, FEDEX, EMS, UPS-от, TXT. Напон е AC110-240 V, Безбедност и Стабилност. (Оригинален дизајн и развој) Секој производ е намерно составен од голем број на процедури, и презентирани од страна на стотици брилијантен занаетчии. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние го избере изразат испорака компанија, е врз основа на следниве критериуми за да одберете : 1, царинење капацитет.

Детали

Боја На Каросеријата:
LED КУЛ БЕЛА, ТОПЛО БЕЛА LED
Wattage:
2 Ring D2040CM 27W, 2 Ring D3050CM 37W, 2 Ring D4060CM 45W, 2 Ring D5070CM 54W, 2 Ring D6080CM 60W
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
27W2RSCG
сертификација:
CE,FCC,VDE,CCC
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Техника:
Помина мелење
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
VALLKIN
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
2
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2
База Тип:
SMD LED Чип
Свеж

Избор на клиенти