.

.

New
дизајн на ламба pendant осветлување Индустриски Rhombus виси светилки за трпезарија Гроздобер Lumiled droplight железо ретро pendant светла

дизајн на ламба pendant осветлување Индустриски Rhombus виси светилки за трпезарија Гроздобер Lumiled droplight железо ретро

DEN 9372.00
DEN 15620.16

Стока
Достапно.


.
дизајн на ламба pendant осветлување Индустриски Rhombus виси светилки за трпезарија Гроздобер Lumiled droplight железо ретро pendant светла
Параметар
90-240 V AC,
E27x6pc,40 W max
Материјал : Железо
Оригиналниот Lumiled светилки ќе биде испратен како подарок (само кажете ни ја вашата Напон ? )
D13.5cm круг послужавник,
42cm Рачка
Големина : D65x65cm

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,EMC,VDE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Бренд Име:
BINFU
Стил:
Гроздобер
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
PL-278
Гаранција:
1
Материјал:
Метал
Напон:
90-265V AC
Извор На Светлина:
блескаво светилки / led / CFL
светилка база:
E27x6pcs ,40w max
Материјал:
Железо
Н W/pc:
4kg
кабел:
100cm може да се прилагоди
Име:
Rhombus Lumiled Железо Pendant Светлина
Свеж

Избор на клиенти