.

.

New
Ресторан Селски Индустриски pendant светла E27 1 buc Бар Железо pendant светилки Креативни кафуле Ретро Суспензија Luminaire

Ресторан Селски Индустриски pendant светла E27 1 buc Бар Железо pendant светилки Креативни кафуле Ретро Суспензија Luminaire

DEN 4128.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
svitz
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,ССА,УЛ,VDE
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Средоземното Море
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
жолта,кафеава
Број На Модел На:
лента светилка
Свеж

Избор на клиенти