.

.

New
Реплика Модерна Pendant Светлина, Светлина, Сенка За Живеење Студија

Реплика Модерна Pendant Светлина, Светлина, Сенка За Живеење Студија

DEN 4380.00
DEN 5616.00

Стока
Достапно.

имаме три тело бои за оваа светилка : сребро ,бакар и злато (pls ги провери како подолу) pls разговор со КС и изберете ја вашата омилена боја оваа светилка ќе пристигне во KD пакет (кој треба DIY или само-да се собираат,кои ќе можат да уживаат ),ако не сте во РЕД со оваа ,pls претпазливи со вашата нарачка ,или можете да зборувате со нашите КС,и го прават тоа преку. Материјал:Нерѓосувачки челик Влезен Напон:AC85 V~265 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачи " земји) Опсег : Позадина осветлување, ресторан, дневна соба, ходникот, спална соба, студија, облека, нов дом декорација, барови, и др.

Детали

Боја На Каросеријата:
300ММ, 400MM, 500MM, 650MM
Wattage:
Silver, Gold, Copper
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,VDE,CCC
Гаранција:
3 Години
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
TD-0306
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Бренд Име:
CHUSUKRU
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Техника:
Рачно Плетени
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти