.

.

New
pendant светлина Бела селски исечок врежан светлина бела дневна соба светлата спалната соба светилка ZX83

pendant светлина Бела селски исечок врежан светлина бела дневна соба светлата спалната соба светилка ZX83

DEN 14352.00

Стока
Достапно.


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : бела
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
3/5/6/8 глави може да се избере
големина : види опис

Детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Рудник За Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти