.

.

New
Повеќе Лустерот Мода железо кристал свеќа Дневна соба студија Пастирски кафе облека продавница 3/6/8heads осветлување ZX118

Повеќе Лустерот Мода железо кристал свеќа Дневна соба студија Пастирски кафе облека продавница 3/6/8heads осветлување ZX118

DEN 6672.00

Стока
Достапно.


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо кристално
(2) Боја : црна или Бела
(3) Светлосен : E14(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
ГОЛЕМИНА на :
8 Глави : дијаметар 80СМ висока 47 CM 6 Глави : дијаметар 65cm висока 45см 5 Heads : дијаметар 65cm висока 45см 3 Глави : дијаметар 63cm висока 45см Синџир : 30cm

Детали

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Wattage:
3 head, 5 head, 6 head, 8 head
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Број На Модел На:
170914
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
000
Тип На Објект:
Pendant Светла
Свеж

Избор на клиенти